Aktualności

Konferencja prasowa po meczu Niemcy – Tunezja

Katowice, Polska, 05-09-2014 -Reprezentacja Niemiec pokonała Tunezję 3:1 w meczu grupy B FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

Samir Sellami (kapitan Tunezji): – Dziś pokazaliśmy się z lepszej strony niż w poprzednich meczach. W następnych postaramy się wygrać więcej niż jednego seta.

Johen Schoeps (kapitan Niemiec): – W trzeciej partii nasi rywale zagrali bardzo dobrze. Ten set powinien być dla nas lekcją, jak nie grać i jak nie zmarnować przerwy po drugim.

Fethi Mkaouar (trener Tunezji): – Moi zawodnicy byli początkowo bardzo zestresowani, chociaż zawsze im powtarzam, żeby wyszli na boisko i dobrze się bawili. Potrzebowali trochę czasu, aby zacząć grać znacznie lepiej. W czwartym secie Niemcy byli dla nas już dużo za mocni.

Vital Heynen (trener Niemiec): – Zapłaciliśmy cenę za ciągłe zmiany. To ja wprowadziłem bałagan na boisku i skomplikowałem drużynie zadanie.